Biz Kimiz?

Değerli Müşterilerimiz ; SAAR MAKİNA ÜRÜNLERİ 1997 yılında ticaretine başlamıştır.


Makina alanında sektördeki ilerleme ve buna orantılı olarak hizmet kalitesinde yetersizlik olduğunu gördük bu boşluğun doldurulması ayrıca mobilya dekorasyon makinaları ve teknik servis hizmetlerinde alternatif oluşturulması ve çeşitlilik getirilmesi gerektiğine inandık sizlerden almış olduğumuz kuvvet ile sürekli beklenenden daha fazla hizmet sunmak amacıyla bu amaca yönelik olarak çalışmalarımızı arttırarak sektördeki yerimizi en üste taşımaya gayret ediyoruz.


Bu düşünce ile hareket ederek SAAR MAKİNA olarak sıfır ve ikinci el makinaları ithalat & ihracat yedek parça ve teknik servis hizmetleri konusunda sektörün dünyaca ünlü firmaların mümessilliğini yapmayı ve ithalatını yaptığı markalara yerlerini eklemeyi sürdürmekteyiz.


SAAR MAKİNA olarak hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlar  ile ilerlememizde en büyük desteğimiz olan çok değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür eder;  samimi, dürüst ve müşteri odaklı çalışmalarımızın sizlerin sayesinde artarak devam edeciğini taahhüt ederiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 360
MAKİNA PARKURU 200.000 m'2
SERVİS DESTEĞİ 11.000 SAAT
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Geniş Ürün Gamı Geniş Ürün Gamı
Saar Makine Sanayi’inde mobilya ve reklam ürünleri üreticileri, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak makine teçhizatını bulabilir.
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Yüksek Çözünürlük Yüksek Çözünürlük
Satın alacağınız baskı makinesinde, her hızda, yüksek çözünürlüğü standart olarak bulabileceksiniz.
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Hızlı Servis Hızlı Servis
Garanti kapsamında olsun ya da olmasın, hızlı yedek parça temini ve teknik servisimizle yarı yolda kalmayacaksınız.
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Ekonomi Dostu Ekonomi Dostu
Satın alacağınız her ürünü mümkün olduğunca TL değerinde tutuyoruz, kur dalgalanmalarından minimum düzeyde etkilenmenizi sağlıyoruz.
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Mükemmel Tasarım Mükemmel Tasarım
Satınaldığınız her makine, özenle tasarlandı ve yüksek kaliteli materyalden üretildi. Üretimhaneniz artık daha kullanışlı ve şık bir görüntü alacak.
Saar Makine Sanayi LTD. ŞTİ. Kalite Belgeli Kalite Belgeli
Tüm makinelerimiz dünya standartlarında üretiliyor. Bu standartları da kalite belgeleriyle kanıtlıyor. Gözünüz arkada kalmasın.
Süphan Mahallesi No: 1b/1 VAN İşgem. b1-4 blok
+90 543 370 10 15
info@saarmakinesanayi.com
Tüm Hakları Saar Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. 'ne Aittir. vtekbilisim